Pripravili sme súhrn najčastejších otázok a odpovedí, ktoré nám naše klientky pokladajú. Pokiaľ nenájdete odpoveď na svoju otázku neváhajte nás kontaktovať.

 

Produkt je vyvinutý pre ženy v každom veku. Damper PERIOD BALANCE v priemere užívajú ženy od 18 - 45 rokov. Aktuálne prebieha registrácia produktu na užívanie pre dievčatá už od 12 rokov. Je určený pre ženy, ktoré trpia nepravidelnou menštruáciou, slabou menštruáciou, pociťujú nepríjemné príznaky predmenštruačného syndrómu alebo menopauzy, chcú harmonizovať menštruáciu alebo posilniť plodnosť. Niektoré ženy užívajú PERIOD BALANCE aj pred očakávaným gynekologickým vyšetrením.

Dávkovanie pri menštruačných problémoch a PMS

Dve kapsuly ráno pred jedlom zapite pohárom vody. Začnite užívať 7 dní pred a pokračujte prvé 3 dni menštruácie. Teda 10 dní užívania na jeden váš cyklus. Kapsuly môžete užívať pravidelne každý svoj cyklus.

Dávkovanie pri príznakoch menopauzy

Dve kapsuly ráno pred jedlom zapite pohárom vody. Užívajte každý deň, 30 dní za sebou. Po 30 dňoch užívania si dajte 1-2 týždne prestávku a v prípade potreby znova začnite užívať.

Vegánske kapsuly sa ihneď po požití začínajú v žalúdku rozpúšťať a uvolňovať účinné látky do vášho organizmu. Rozpustenie kapsuly trvá približne 20-30 minút v závislosti od organizmu. Účinné látky začínajú pôsobiť ihneď po rozpustení.

Produkt damper PERIOD BALANCE nemá žiadne vedľajšie účinky.

Užívanie s liekmi patriacimi do skupiny liečiv nazývaných inhibítory spätného vychytávania sérotonínu (SSRI), prosím konzultujte so svojim lekárom, ktorý Vám tento liek predpisuje.

Aj keď produkt PERIOD BALANCE nemá žiadne vedľajšie účinky a je výživovým doplnkom, jeho užívanie spolu s antikoncepciou alebo liekmi na predpis neodporúčame bez konzultácie s vašim lekárom.

Užívanie produktu PERIOD BALANCE počas dojčenia konzultujte s vašim lekárom.

Nie. Všetky naše produkty sú testované a registrované Úradom verejného zdravotníctva. Nie sú škodlivé v žiadnom smere a obsahujú iba látky a extrakty, ktoré sú uvedené v zložení produktu. Produkty neobsahujú žiadne prídavné látky, plnidlá, farbivá ani iné emulgátory.

Áno. Kapsuly sú vyrobené z rastlinných materiálov a obsahujú iba zložky, ktoré nie sú živočíšneho pôvodu.

Áno. Kapsuly ani ich obsah neobsahujú glutén (lepok).

Doručenie tovaru trvá 1-2 pracovné dní. Pri Slovenskej pošte sa táto doba môže predĺžiť.

Aktuálne podporujeme platbu kartou, Apple pay, Google pay, prevod/vklad na účet a dobierku.

Aktuálne poskytujeme spôsob doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty, pomocou ktorej ponúkame dva spôsoby doručenia. Balík na poštu alebo do balíkoboxu.

Prostredníctvom výdajných miest siete Packeta - Zásielkovňa a doručenie prostredníctvom kuriéra na adresu.

Naše produkty aktuálne predávame výhradne prostredníctvom nášho e-shopu damper.sk. Neskôr plánujeme spustiť predaj aj prostredníctvom siete partnerských lekární. Využite prosím naše rýchle spôsoby prepravy.

Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne. Pri výbere spôsobu doručenia v objednávke uvidíte všetky aktuálne možnosti osobného odberu na výber a vyberiete si podľa svojej preferencie. Pozrite si možnosti odberu na tomto odkaze - aktuálne miesta na osobné vyzdvihnutie tovaru.

Svoju objednávku doručovanú pomocou Slovenskej pošty môžete sledovať cez aplikáciu Slovenskej pošty alebo priamo cez tento odkaz na sledovanie objednávky.

Zásielky doručované cez spoločnosť Packeta môžete sledovať pomocou tohoto odkazu.

Tovar doručujeme do 2 pracovných dní.

Všetky produkty sú skladom a po objednaní ich ihneď odosielame.

Pri zistení problému s doručeným tovarom nás prosím ihneď kontaktujte a postupujte podľa pokynov na stránke vrátenie tovaru. Každú reklamáciu riešime okamžite a v čo najkratšom možnom čase.

Naša garancia vrátenia peňazí vám zaručuje že nepoužitý a nepoškodený tovar zakúpený cez stránku damper.sk môžete bez udania dôvodu vrátiť. Zákonom povinnú lehotu 14 dní sme predĺžili až na 60 dní odo dňa, keď ste obdržali balík, aby ste si to mohli v pokoji premyslieť. Postupujte podľa pokynov na stránke vrátenie tovaru a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

V prípade, že ste nespokojná s účinkami produktu, kontaktujte nás prosím na mail obchod@damper.sk. Každú požiadavku posudzujeme individuálne a k maximálnej spokojnosti našich klientiek.